ImageVectorizer

Vektöre Çevirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.2 MB
  • Version 1.50
  • Dil İngilizce
  • Firma Wenzhi Liao
Farklı formatlardaki resimleri vektöre çevirebilen ImageVectorizer uygulaması, sizi karmaşık işlerden kurtararak basit bir şekilde vektör elde etmenizi sağlıyor.

Farklı formatlardaki resimleri vektöre çevirebilen ImageVectorizer uygulaması, sizi karmaşık işlerden kurtararak basit bir şekilde vektör elde etmenizi sağlıyor.

Uygulama OS X 10.7 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Modern ve basit bir arayüze sahip olan ImageVectorizer'da vektöre çevirmek istediğiniz dosyayı uygulama içerisinde açıp daha sonra da dışarı aktarmanız yeterlidir. Koyu renkli bir zeminde görüntülenen fotoğraflarda renk düzenleme seçenekleri de bulunuyor.

ImageVectorizer uygulaması bitmap images, jpegs, pngs, bmps, tiffs, gifs gibi 75'den fazla formattaki resimleri, taramalar ve ya eskizleri açabiliyor. Ve bu resimleri crisp, clean, ai, svg, pdf, dxf, eps, sk, fig, emf gibi istenilen vektör formatına dönüştürebiliyor.

Vektöre dönüştürme esnasında resimleri hiçbir şekilde kalite kaybına uğratmayan ImageVectorizer, vektörlerin istenilen boyutta kullanılabilme özelliğini kullanıcılara sunuyor.

ImageVectorizer indir